Anasayfa2019-02-08T13:37:33+03:00
Hakkımızda

Kumsal Tarım Yarınlar İçin Üretiyor

Islah edilmiş tohum ve yerli tohumla yarınları düşünüyoruz.
Hakkımızda

ÜRÜNLERİMİZ

Domates Tohumu
Salatalık Tohumu
Biber Tohumu
Patlıcan Tohumu
Karpuz Tohumu
Marul Tohumu
Kavun Tohumu
Kabak Tohumu

KUMLUCA KUMSAL TARIMGIDA EMLAK İNŞ. TİCARET LTD.ŞTİ, profesyonel üretim gurubu ile birlikte son teknoloji ekipmanlarını kullanarak geleneksel bitki ıslahı ve tohum üreticiliği yapmaktadır. Tohum üretme, paketleme hizmeti vermekte ve Antalya’da faaliyet göstermektedir.

Kumsal Tarım, başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de profesyonel üretim ekipmanları kullanarak üstün nitelikli tohumları ülkemize kazandırmayı amaçlamaktadır. Kalite odaklı yaklaşımı, profesyonellik, tecrübe ve uzman ekibimiz ile Türk Tohumculuk gücünü gelecekte koruyacağımıza inanıyoruz.

10 yılı aşkın hizmet veren firmamız Ar-Ge ve tohum ıslahı konusunda tecrübeli ekibimizle birilikte çalışmalarını her geçen yıl daha kapsamlı şekilde sürdürmektedir. Kumsal Tarım ailesi olarak tohumların zor iklim şartlarda dahi dayanıklılığını arttırmak ve yüksek verim elde etmek için Tohum Islahı Araştırma ve Geliştirme departmanımıza hatırı sayılır miktarda yatırım yapıyoruz. Çünkü hedefimiz yerli ve yabancı pazarda gücümüzü arttırmak, üreticilere daha kaliteli ve yeni ürünler sunmaktır.

Kuruluşumuzdan bu yana değerlerimizden taviz vermeden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Her şeyden önce memnuniyet ve güven anlayışı bizim için önemlidir. Biliyoruz ki firmalarla uzun soluklu çalışmalar sağlamak karşılık güven ve memnuniyete dayalıdır. Satış kaygısı taşıyarak hizmet sağlamak yerine kalite, güven ve memnuniyete dayalı satış prensibiyle faaliyetlerimi her geçen gün daha geniş ağa yayarak yürütüyoruz. Teknik kadromuz, sadık müşteriler, üreticiler ve aracı kuruluşlarla satış sonrası dahi gereken hizmet vermeye devam etmektedir.

Çevreye Uyumlu Çalışıyoruz

Başarımız Tesadüf Değildir

Kumsal Tarım sebze tohumları üreticiliğini yapmak için uzman ekip kadrosu ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmeye odaklıdır. Tarım sektöründe tohum ve fide üreticiliğinde Kumsal Tarım ve Kumsal Fide markasıyla başarılı bir şekilde gelişme sağlamayı hedefler. Buna istinaden hedeflenen büyüme planını gerçekleştirmek için çözüm ortaklarını ve üreticileri destekler

Kalite ve Mükemmeli Hedeflemek 95%
Güvenilirlik 100%
Yenilikçilik 96%
Sorumluluk ve Duyarlılık 96%
Müşteri Odaklılık 96%