Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2019-02-08T13:21:28+03:00

Kumsal Tarım Hakkında

KUMLUCA KUMSAL TARIM GIDA EMLAK İNŞ. TİCARET LTD.ŞTİ Antalya’da tohum üretimi, yurt içi pazarlaması, ithalatı ve ihracatı  yapmaktadır. Kumsal Tarım ülkemizde en kaliteli ve en üstün vasıflı sebze ve sebze tohumlarının üreticiliğini  4 mevsim sunmaktır.

Firmamızın merkezi Antalya olup genel yönetim, muhasebe ve pazarlama departmanları barındırır.

Anadolu’nun en büyük sebze tohum firmalarından olmak isteyen Kumsal Tarım sürekli olarak yeni çeşitlerin geliştirilmesinin öneminin farkındadır. Başta  domates, salatalık, biber, patlıcan olmak üzere zorlu iklim şartlara dayanabilen ve verimi yüksek tohumların ticari pazarlamasını yapar. Sebze tohum üretimi için son teknoloji ekipmanlarını kullanır ve Ar-Ge faaliyetlerini yürütür.

Kumsal Tarım tüm şirket faaliyetlerini yürütürken ekibine ve çalışanlara karşı duyarlıdır. Çalışanları riske atacak herhangi faaliyetlerde bulunmaz. Müşteri ilişkilerine değer verir. Bu doğrultuda iş süreçlerin yönetiminde temel politikası güvendir. Çalışanlarının sorumluluk bilincine sahip, özverili kurum içinde ve müşterileriyle karşılıklı güven duyguları içinde olduğu bir şirket ortamında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yapılan tüm işleri en iyi, en doğru ve en güzel şekilde yapmayı  ve mükemmele ulaşmayı hedefler. Genç, dinamik kadrosu ve tecrübeli çalışanları ile Türk çiftçiliğine değer katar ve getirisi yüksek ürünler ile ülkemiz pazarına katkı sağlar.

Kurumsal Değerlerimiz